מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

את מי מזמינים למסיבת רווקות? כמה עצות חשובות  04.08.2014

הנה מסיבת הרווקות שלכם עומדת להגיע וסביר להניח שיש לכן הרבה מאוד חברות, כאלה מהתיכון, מהצבא, מהמכללה וממקום העבודה ואז נשאלת השאלה – את מי מזמינים למסיבת רווקות? האם את כולן? האם את חלקן? כיצד ניתן לברור ולהחליט מי כן ומי לא?

את מי הכרח להזמין?


קודם כל לא מזמינים רק את החברות הכי טובות, בראש ובראשונה יש להזמין את אחותו של החתן העתידי, במקרים הללו לא תמיד מומלץ להזמין חשפן ואפילו לא סקסולוגית, נושאים מיניים אינם מתאימים למסיבה עם אחות החתן. כן ניתן להזמין גורמים אחרים עליהם יש קונצנזוס גורף, כמו מנחת מיסטיקה ורוחניות, אסטרולוגית, מגדת עתידות, קוראת בקלפי טרוט, אולי סטנדאפיסט, מנחה משחקי חברה ומורה לריקודי בטן.

כמובן, כדאי להזמין את החברה הכי טובה, תמיד יש לפחות אחת כזו, חברת נפש אותה את מכירה עוד מימי בית הספר. לעתים החברה הכי טובה היא זו שתפתיע אתכן עם מסיבת הרווקות, היא זו שתבחר את המקום בו ראוי לחגוג, היא זו שמכירה אתכן הכי טוב ויודעת מה תאהבי ומה לא. 

עוד מומלץ להזמין חברות מהצבא, אלה שחלקו עמכן את הרגעים הכי קשים בטירונות, אלה שהתקלחתן איתן ביחד. כדאי להזמין לפחות שתיים מהחברות אותן הכרתן בצבא על מנת שלא ירגישו בודדות, סביר להניח שהן לא מכירות את שאר החברות, והזמן הכי מתאים להכיר ולגבש ביניהן הוא במסיבת הרווקות, עוד טרם הן פוגשות אחת את השנייה בחתונה.


את מי עוד?


כמובן, אסור לפספס את החברות מבית הספר, הן היסודי והן התיכון, לעתים יתכן שאלה הן החברות אותן הכרתן עוד בגן הילדים. הן יעניקו לכן כמה שעות של חברותא אמתית, ניתן להעלות חוויות משותפות, להזכיר את המורה שאף אחד לא סבל ואת הבנים הכי מבוקשים בבית ספר, לעומת זאת, זהו בהחלט לא הזמן להזכיר את מבחני הבגרות... 

אל המסיבה מומלץ להזמין לא רק את החברות הרווקות אלא גם נשואות וגם במקרים הללו לא כדאי להזמין חשפנים, ייתכן מאוד שהן יחושו נבוכות. עוד כדאי להזמין חברות לספסל הלימודים באוניברסיטה וחברות למקום העבודה. הרי סביר להניח שתעבדו במחיצתן עוד זמן רב, ולא כדאי לפגוע באחת מהן, עם זאת כמובן לא מזמינים את כולן, אלא אחת או שתיים עמן יצרתן קשרים הדוקים והן גם כמובן יוזמנו לחתונה.

לא לשכוח את האחות

רוצות להזמין עוד קרובות משפחה מלבד אחות החתן? יש לכן אחיות? גם אותן כדאי להזמין, הן הרי החברות הכי טובות וקרובות לכן, הן יוסיפו נופך משפחתי וחמים לאירוע.

אם אין לכן קשרים הדוקים עם כל החברות, תמיד ניתן למצוא אותן דרך החברות האחרות, ועוד אמצעי העומד לרשותכן הוא הרשת החברתית פייסבוק. ניתן באמצעות גוגל לאתר לפחות כמה מהן, ובהודעה הפרטית להזמין אותן להפתעה מיוחדת.


הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים