מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

איך לארגן מסיבת רווקות  20.07.2009

החברה הכי טובה שלך הודיעה באופן חגיגי שהיא הולכת להתחתן? שמחה גדולה! עוד כמה חודשים תזכי לראות אותה עומדת קורנת מאושרת מתחת לחופה באחד הערבים החשובים ביותר בחייה. אבל קצת לפני יש עוד קצת זמן לחגוג מסיבה קטנה אחת – מסיבת רווקות ורק הגיוני שאת זו שתארגן אותה. הרי את מכירה את הכלה הכי טוב ואת זאת שיכולה לדעת מה יסב לה אושר.

מסיבת רווקות לא אמורה להיות שבלונה שמלבישים על הכלה, מסיבת רווקות היא מתנה בשביל הכלה וכמו כל מתנה אחרת יש להתאים אותה אל בעלת השמחה בצורה הטובה ביותר.

אז מה זה אומר? איך מארגנים מסיבת רווקות?

קודם כל מנסים לחשוב על כיוון כללי שהכלה תאהב. למרות הרצון האוטומאטי ללכת על משהו "מקורי" או "נועז" שווה להקדיש זמן ולחשוב אם זה מתאים לכלה המיועדת, אולי מתאים לה יותר מסיבת רווקות מסתורית שעוסקת בפעילויות רוחניות ומיסטיקה? או שאולי מסיבת רווקות מפנקת תדבר אליה יותר טוב? מה עם ארוחה טעימה עם הבנות בחצר ביתית או באיזה צימר יוקרתי?

האפשרויות הן רבות ומגוונות כך שכל מארגנת מסיבת רווקות תוכל ללא ספק למצוא גם משהו שמתאים לכלה שלה ואפילו אם אין בדיוק את זה, ישנן חברות הפקה מיוחדות שמתמחות ביצירת דברים שאין אז גם במקרה הזה הכול בסדר.

לאחר בחירת הכיוון הכללי אפשר להתקדם ולמצוא, במידת הצורך, אנשי מקצוע ספציפיים שמתמחים ביצירת מסיבת רווקות מגניבה. לדוגמא, אם הוחלט ללכת על כיוון של רוחניות ומיסטיקה כדאי לבדוק קוראות בקלפים, אסטרולוגיות, קוראים בכף היד וכו'. אם מתאים משהו יותר פעיל וקצבי אפשר לבדוק אפשרות של רקדניות בטן ומעגלי מתופפים, אולי לשלב בין השניים... כמעט בכל כיוון שתבחרו ישנו מגוון דומה של אופציות לבחור מהן.

כדאי להתמקד ב3-4 נותני שירותים ומספר דומה של מקומות רלוונטיים ולראות כמה כל דבר עולה, מה מציע כל אחד מהם, לבחון מה כלול במחיר, מה אפשר להוסיף וכו'.

עם זה אפשר לגשת ליתר המשתתפות ולראות מה מתאים לכולן או לרובן, זה לא תמיד חלק פשוט, לעיתים מסיבת רווקות מורכבת מנשים שהכירו את הכלה היטב במהלך החיים אבל לא בהכרח מכירות אחת את השנייה. אבל בסופו של דבר תמיד משהו מצליח למצוא חן בעיני כולן.

לפעמים אולי שווה להתייעץ עם הבנות ולקבוע תקציב קודם ורק אז ללכת לבחור את האלמנטים המעורבים. זה מאד תלוי בנסיבות.

את המידע על נותני השירותים אפשר למצוא באתרים כמו זה המתמחים בהצגת מידע רלוונטי, עדכני ומקיף ככל האפשר על כל מה שקשור לארגון מסיבת רווקות.הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים