מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

תחזית אסטרולוגית 2011  03.01.2011


זרעים חדשים לשנה האסטרולוגית החדשה, לכן הבנות הרווקות, שמתחתנות וגם לכן החברות..
ממני שלי רום, אסטרולוגית .

בנות יקרות, זה לא חדש שאני פריקית של אהבה וכיאה למזל מאזניים, אני מתמסרת ואפילו כנועה. את כל כולי אני מקדישה לזוגיות, אהבה, מערכות יחסים ומתאמצת לנצח ולהישאר ילדת פרחים. אין ספק שהכמיהה הגדולה ביותר של כל אחת מאתנו, היא להתחתן ורק פעם אחת. להישאר מאהבת ואהובה לנצח, לחלום ביום ובלילה על בן הזוג.. ובסוף היום, לפתוח את הדלת ולקבל אותו בזרועות מחבקות... כשהוא אוחז בידו פרחים ומספר כמה הגעגוע היה אדיר. אך מה לעשות שהמציאות טופחת בפנינו בכל יום, קשה מאוד להגשים פנטזיות מופלאות ולהפוך לנסיכות אגדיות.. במיוחד כשהחיים כל כך לא פשוטים והקצב מטורף ולא תמיד ידידותי .. על כן חשבתי לתת לכן כמה טיפים של אהבה, לפני שתגענה לחופה..

תאריך החתונה חשוב לא פחות מתאריך לידתם של שני בני הזוג.. היום שבו אנו באים בברית הקידושין, הוא יום מקודש בעל משמעות עמוקה, המשפיע על חיי הנישואין לאורך השנים. זמן, הוא הזרע הראשוני שאנו משקיעים בעצם לידת חיי הנישואין שלנו. זרע שהופך להיות כל כך חשוב ומלא בתלאות לצד ריגושים. על כן חשוב מאוד, שלפני שאתן מתחתנות וחושבות על צלם, השמלה והמלמלה.. לחשוב על התאריך שבו אתן מתחתנות.. שהולך להשפיע על העתיד הקרוב וגם הכול כך רחוק.. בדקו את התאריך טרם בחירתו, בדקו האם הוא משובח והאם היום מבורך עבורכם בני הזוג.

המלצות שלי לזמן חתונה הן:
1. לא סתם חודשי הקיץ מלאים חתונות.. הזמן שהשמש והירח נפגשים והופכים גם הם לזוג מהכוכבים.. חודש אב, ידוע כחודש של אהבה, השמש זורחת במלוא הדרה ומפעילה את הזריחה היישר לחיי האהבה וכמובן, היום הכי מומלץ בחודש אב, הוא ט"ו באב, חג האהבה. זהו יום שהירח מלא בחודש של אהבה.
2. חתונה בירח מלא בכל חודש, מומלצת ביותר. זהו זמן מקודש בו הירח והשמש ניצבים בשמיים האחד מול השני, מפעילים את מקסימום העוצמה של השמיים, הכוכבים והמערכת היקומית.
3. ראש חודש, גם הוא תאריך טוב, בו הזרע הראשוני של כל החודש מתעצם ומחזק. כמובן שכל חודש עם האנרגיות שלו ועם העוצמה שמחזקת אותו. מומלץ להתחתן בראש חודש של תאריך הלידה של החתן, או הכלה.
4. טעות נפוצה שעושים המון זוגות.. כאמור על פי הקבלה, אנרגיות של יום מסתיימות עם השקיעה.. אם אתן מתחתנות ביום שני בערב, האנרגיות שמתועלות לאותו היום הם של יום שלישי. זוגות רבים מתחתנים ביום שלישי ובטוחים שהם זוכים ל'פעמיים כי טוב'.. אז בנות, האנרגיות של יום שלישי, מתחוללות ביום שני, בערב שלפני.
5. הירח, שאחראי במפת השמיים על עולם הרגש, בכל יומיים וחצי עובר ממזל למזל.. מומלץ להתחתן כשהירח מתמלא ולא מתרוקן. מומלץ להתחתן שהירח נמצא במזל שלכם ולא במזל יורד. מומלץ להתחתן כשהירח מחייך.
על כן בנות יקרות, בדקו את מצב הירח והכוכבים, בדקו שוונוס, אלת האהבה הנשית ומרס הגברי, נמצאים בשמיים בזווית הרמונית וזוגית.. ובראו לעצמכם אנרגיות של אהבה.. לשנה החדשה ולשנים הבאות עלינו בברכה.
מזל טוב ורק אהבה, שלכם שלי רום אסטרולוגית.

טלה
בנות מזל טלה יקרות השנה, אתן מקבלות את שרביט השליטה, בחייכן, בזוגיות ובאהבה. יופיטר נכנס לגזרתכן כבר בפברואר 2011 וישהה שם עד מאי 2011. כוכב המזל שירעיף עליכם שפע של הצלחות, ריגושים והפתעות כמו שאתן אוהבות, יהפוך כל חלקה לפורייה וסוף סוף תרגשנה הקלה מרגיעה. אל תהססנה יותר מידי, ומצד שני אל תמהרנה לומר 'כן'. חישבו בכובד ראש ותחליטו מתוך שלמות פנימית, כי השנה, שום דבר לא יברח, הכל יחכה לכן כמו גדולות.
שבתאי בבית הזוגיות, קורא אתכן לסדר. הזוגיות זקוקה למאמצים, שום דבר לא בא בקלות, אך נשאר שם לאורך זמן ויגניב לכן הרגשה של חיזוק וקרקע יציבה.
אוראנוס מנגד, עלול לזעזע את המערכת, לרוב ההשפעה תהיה בתחום העבודה ובאנרגיות של קידמה, מחשבים ויחסי ציבור. חשוב מאוד שלא תמהרנה לפרק מערכות זוגיות או שותפויות, יש סיכוי שבכניסתו של אוראנוס, יהיה לכן קשה להיות במקום שכבר עשה את שלו. כיאה לכן, אתן גם פורסות כנפיים וממריאות. זכורנה, קצת סבלנות בסופו של דבר משתלמת מאוד.
טיפ- זה הזמן למסד קשרים ולהתחייב כמו גדולות, חופה קידושים וחיבור למצלצלים, מומלץ בעיקר בחודש מרץ 2011.

שור
בנות מזל שור יקרות, אם לא הרגשתן שאתן חיוניות ואי אפשר בלעדיכן, ובני הזוג זקוק לכן ולא יכול לזוז בלעדיכם... השנה תרגשנה את זה טוב טוב טוב.. השנה תרגשנה יותר ויותר שהסביבה נתמכת על ידכן ואתן תמיד שם לתת, להקשיב ולעזור. תצטרכנה להחליט אם ללכת אחר ההיגיון, לשמור על ביטחון או ללכת עם הלב, לשבור מיתוסים ודפוסים ישנים. רוחניות תתפוס מקום חשוב ומודעות תהיה מרכיב הכרחי.
מיום ההולדת הבא שלכם (מאי- יוני 2011), יופיטר (כוכב המזל) יכנס לגזרתכם ויגרום לכן להמון מהפכים חיוביים בחיים. זוגיות תתפוס מקום חשוב ומשמעותי.. שמחות משפחתיות ואולי הריונות.
אז קדימה בנות יקרות, קבלו מזל וברכה בצרורות..
טיפ – חשוב שתזכורנה, שהשנה, למרות השפע שיזרום אליכן, לא להפוך את השפע לקרנבל, לדעת לעשות חשבון וחישובים ולא להתחייב ולאבד את הצפון. זה בסדר לומר גם 'לא', יאהבו אתכן בזכות הנשמה שלכן.

תאומים
בנות מזל תאומים יקרות, השנה תרגשנה שהלב שלכן עובד שעות נוספות. זוגיות ואהבה, הופכים מרכז חייכן. זוגיות תקבל מינוף בחייכם, רומנטיקה תקרוץ ותסעיר את לבכן, אך מצד שני תרגשנה שהגיע הזמן לשמרנות וביטחון זוגי. זוהי שנה שאתן מעדיפות את החיים יפים, לא מוותרות על הנאות, פינוקים, חברים וקשרים חדשים. שבתאי בבית 5, גורם לכן להתעצם, להתבגר, לרצות יציבות ולעבור שדרוג במראה החיצוני. סוף סוף תשקענה קצת יותר בנוכחות שלכן, תיראו פחות זרוקות ולא יפריע לכן להיראות קצת מתאמצות.. העיקר שתהיו במרכז הבמה ותקצרו תשואות.
כספים יגיעו אליכן ממקורות לא צפויים.. ויש סיכוי 'שתתעשרנה' ולא בדרך קונבנציונלית.. אז קדימה תאומות יקרות, הפעלנה את החיישנים ורמת האומץ ההכרחית ולכו עם כל הלב והנשמה.
טיפ – הדשא של השכן לא בהכרח ירוק יותר, התחלנה להתרכז בעוצמה שלכן ותתמקדו בעיקר ולא בטפל. שותפות השנה מומלצת לכן בחום.

סרטן
בנות מזל סרטן יקרות, השנה זוגיות תקבל שדרוג בחייכן, אולם שימו לב לא לעשות זאת בקיצוניות שבהחלט לא אופיינית לכן. אתן אוהבות דרמה, מעצימות כל סיטואציה ומרגישות שחקניות בסרט דרמה מנצנץ, שהסוף שלו כמובן חייב להיות מאלף.. מצד אחד, הגיע הזמן שתפעלנה קצת כוח ורצון פנימי, ומצד שני, זכורנה לא להפעיל כוחנות כשאתן רוצות אהבה וזוגיות. פלוטו, כוכב המהפכים, נמצא בבית הזוגיות ועוזר לכן לעמוד על שלכן. זוהי שנה שאתן משקיעות את כל כולכן במימוש עצמי, מתמידות ורוצות לראות תוצאות תכלס בשטח. מחודש פברואר 2011, נפתחת לכן דלת חדשה בתחום העבודה ואתן עושות חיל מחודש.
שימו לב השנה יקרות, אתן בשיא הפוריות, שמורנה שלא תכנסנה להריון, גם כשאתן לא ממש חפצות.
זה לא סוד שזוגיות אצלכן מסמלת משפחה, השנה משפחה זה החלק שיצריך מכן הרבה השקעה ומאמץ. אתן עוברות שינוי מגורים, שיפוץ או הרחבה. בכלל, משפחה תהיה מרכז חייכם ואולי אף תתפוס חלק חשוב ביומכן ובדאגותיכן.
טיפ- השנה, תנסנה להיות פחות טוטאליות, גם אם אתן ממש רוצות להיות בחברת בן הזוג, שמרו גם על הפרטיות שלכן ועל זמן האיכות שלכן עם חברות, מיוחדות אישית.

אריה
בנות מזל אריה יקרות, השנה, כוכב המזל הולך לצ'פר אתכן ובגדול. תזכנה לחופשות רומנטיות עם בני הזוג, להפתעות מחו"ל ולחיים משוגעים כמו שלא עשיתן שנים. זוהי שנה שהמחשבות הרבות על שינויים יגיעו לכלל אומץ ותזוזה. בזוגיות הגיע הזמן לראות את האמת שעומדת מולכן. אתן כלביאות, יודעות להעצים את מי שלידכן, גם אם זה בא על חשבונכן. מה ששלכן, הוא תמיד הכי טוב וברור שאתן משקיעות בלי למצמץ. השנה, כדאי שתחשבו על עצמכן לפני שאתן מעצימות את האחר. הפעלנה את הקסם האישי בלי יותר מידי מאמצים. תחשובנה על עצמאות ומימוש עצמי, לצד זוגיות עם קבלה ונתינה מאוזנים.
השנה, גם כספים יגיעו בהפתעה במיוחד בחודש מאי, רק זכורנה לשמור על איזון ואל תמהרנה לבזבז.
טיפ השנה תרגשנה בעיקר צורך בהרפתקנות וחופש, יהיה לכן קשה לחיות בכלוב של זהב ואף אחד לא יצליח לנהל אתכן, במיוחד לא באהבה.

בתולה
בנות מזל בתולה יקרות, השנה נפטון, הכוכב החושני, נכנס לבית הזוגיות, במרץ 2011. זה הזמן לחוות אהבה כפנטזיה מופלאה, להרגיש בלב ופחות להיות בשליטה. רוחניות תתפוס מימד משמעותי בחיי הזוגיות שלכן. נשמה תאומה תכבוש את לבכן ויש סיכוי שתצליחו למלא את מה שתמיד הרגיש לכם חסר. חשוב שתתפנו לרוחניות בחייכן ולא תעסוקנה במעגלי הרס ובניה ובנבירה בעומק הנפש. זוהי שנה שאתן למדות ליהנות מכל החלקים, ופחות מייחסות חשיבות לחלקים החסרים. מעבר דירה עולה על הפרק וחשבון הבנק מקבל תנופה מחודשת. ביוני, תחוו שינוי משמעותי. החיים יהפכו יותר אופטימיים, נסיעות לחו"ל יעלו על הפרק ואולי אף קשר עם מאהב לטיני. בקיצור בתולות יקרות, אם רק תחלטנה עם עצמכן שאתן קלילות ולא חוששות, השמיים הם הגבול. הבטנה ימינה ושמאלה ולצדדים ותחוו הרפתקאות מהסרטים.
טיפ- נסו להתרחק ולא להרגיש לא נעים מאנשים שהאנרגיות שלהם לא מסבירות לכן פנים.

מאזניים
בנות מזל מאזניים יקרות, זוגיות היא מילת הקסם עבורכן יותר מתמיד. זוהי שנה שקשה יהיה להשאיר אתכן לבד. חיי האהבה שלכן יתפסו מרחב גדול ומשובח. זה הזמן לחתונות מהסוג המשובח. לחגוג עם מיטב האמנים, מיטב התפאורה, בלי להתפשר על אף פרט קטן.. זוהי השנה שהכוכבים יהפכו עבורכן הכול במטה קסמים ולא נותר לכן, אלא לומר את ה'כן' הנכסף.
זוהי שנה של חשבון נפש ותעצומות הרות גורל. כוכב שבתאי, ממשיך את מסלולו במאזניים ונשאר שם עד לאוקטובר 2012. השקפת החיים הופכת יותר רצינית ושקולה. העבודה הופכת יותר קשה, וגם התוצאות משתבחות בהתאם. זוהי שנה שאתן מעצימות את עצמכן, מחזקות את שמכן ומתחברות לשליטה ושמרנות. השנה, הגיע הזמן לעבור דירה, להתחבר לשורשים ולדעת שאתן הופכות מסורות, מתמסדות ומצליחות מתמיד.
אסתטיקה מעסיקה אתכן יותר מתמיד. אתן בעיקר משדרגות את המראה וגם את הטיפול האישי בעצמכן. תם עידן הנתינה האינסופית, הגיע הזמן להשקיע בגוף ראשון.
טיפ – זמן מומלץ להתחתן בט"ו באב ובחודש תשרי.. מזל טוב.

עקרב
בנות מזל עקרב יקרות, זוהי שנה של התאהבות בדרך לא הגיונית רגשית ועמוקה. זוהי שנה של חיבור בין רוח ונפש.. מחשבות ברומו של עולם, ירחיקו אתכן מהרגשת ביטחון. עבורכן השנה כדאי להתחבר למודעות, ללמוד להסיר פחדים וטרדות יומיומיות. זוהי שנה של שינוי בלי פחד והחלפת הישן בחדש.. למרות שאתן ידועות כעוצמתיות, לרוב אתן מוותרות ונכנעות.
מחודש מרץ 2011, כדאי שתשמורנה על יחסים קרובים ומשפחתיים. קשר עם אחים ומשפחה עובר שינויים ומהפך, חשוב מאוד שתעבדו על תהליכי הבראה.. זכרו שהאינטואיציה שלכן לעולם לא מטעה אתכן.
מחודש יוני 2011, יופיטר נכנס לבית הזוגיות שלכן ומחולל מהפכות רגשיות. זה הזמן ליהנות ממערכות יחסים עוצמתיות, הרפתקניות ומלאות חברות ואתגר. כוכב נפטון בבית 5, גורם לכן ללכת אחרי הלב, להתאהב ואולי אף לפגוש את נשמתכן התאומה.
טיפ – השנה, כדאי שתכינו דף ועט ליד המיטה ותכתובנה את החלומות שאתן חולמות.. לכל חלום יש משמעות ואתן בהחלט חולמות חלומות נבואיים.

קשת
בנות מזל קשת יקרות, החיים הופכים להיות כמו סצנה מהסרטים. אתן הופכות קלילות מתמיד, מפתיעות את עצמכן ואת הסביבה, מתחברות לספורט, לשינוי מראכן החיצוני ולרומנטיקה חושנית. השנה תחוו יותר נסיעות, קשרים עם חו"ל, תחגגו, תרוויחו בהימורים, תרחיבו את התא המשפחתי, וכמובן סוף סוף, תרגשנה בשלות לתא משפחתי. השנה, זה הזמן לעבור לדירה מנצנצת, להתרחב.. רק תשמנה לב, שההתרחבות לא באה על חשבונכן.
השנה, אתן מרחיבות את המעגלים החברתיים, פוגשות אנשים חדשים ומתחברים למקורות מחו"ל. התקשורת מצוינת עבורכם ואין ספק שאתן מביאות את עצמכן לקדמת הבמה.
אהבה עבורכן, מקבילה למילה חופש וממש לא כדאי לנסות לכבול אתכן או לנסות לפתות אתכן בכלוב של זהב. השנה, קל לכן לברוח מהמציאות ולהרגיש פרפרים. אתן זקוקות לריגושים אינסופיים, חושבות לטווח קצר ולא ממש מסוגלות להתחייב או להישאר לאורך זמן.
טיפ – זה הזמן להבין, שהמזל רוב הזמן מאיר לכן פנים.. אל נא תסמוכנה רק על המזל, קחנה אחריות, כי לעיתים אתן עלולות לשחק באש קצת יותר מידי.

גדי
בנות מזל גדי יקרות, כוכב המהפכים פלוטו, שעבר לגזרתכן, גורם לכן מהפכים לא אופייניים ושינוי שמדיר שינה מעיניכן. אתן כבר לא לוקחות את החיים כאבסולוטיים, למרות שקשה לכן עם שינויים. אתן לומדות להתקדם אליהם. מעמד יוקרה וכרטיס ביקור נוצץ וסמכותי, מתחבר אליכן באופן טבעי. קשה לכן עם פחות מהכי טוב, אתן אוהבות להיות בשליטה ולא רוצות לפספס אף כותרת מסעירה. השנה, חשוב שתתחברנה לרוחניות ולמודעות עצמית ותלמדנה להוציא את המקסימום מהכוח שלכן. משפחה היא החלק הארי שלכן, אתן מתחברות לרגשות ולפעילויות אתגריות משפחתיות. אירוח, תמיד היה הצד החזק שלכן. השנה אתן יוצאות בהפתעות, אופות כמו גדולות ומרגשות אפילו את עצמכן. השנה, מלאך השמחות יתדפק בדלתכן.. אל תהססנה לפתוח את הדלת, לברכה ולקבל את השמחה בברכה.
השנה, זוגיות עבורכן, נרקמת מחדש, אתן יוצרות יש מאין, רגשות מציפים את לבכן יותר מתמיד והתאהבות בהחלט טורפת את חיי ההרגלים. חשוב שתלכנה עם הלב עד הסוף.. מחודש מרץ 2011, קשה לכן לשמור על הקיים ואתן מזעזעות את המערכת.
טיפ – השנה אתן משתבחות, נראות במיטבכן.. משקיעות בעצמכן.. רק שימו לב לא להפריז בבזבוזים ולשכוח לעשות סדר גם בחשבון הבנק.

דלי
בנות מזל דלי יקרות, אתן משילות מעליכן את הבלבול, כוכב נפטון עוזב את גזרתכן במרץ 2011 ואתן מרגישות את ההקלה וגם את השדרוג. אהבה אמיתית חודרת לחייכן ולפתע תרגשנה שהמחסום הוסר מלבכן. כסף יתחיל לזרום אליכן בלי שום הודעה מוקדמת. הגיע עידן חדש לחייכן בנות, אתם מתחילות להרגיש החלטיות, עוצמתיות ואסרטיביות!!. קשרים ישנים יכולים להגיע לכלל פתרון, אתן סוף סוף מעיזות לומר את שבלב ולא להרגיש ש'לא נעים לכן'. הפתעות גדולות יגיעו מאחים רחוקים, יש סיכוי אפילו שתתעשרנה באופן מפתיע. מחודש מאי 2011, אתן מתחברות למשפחתיות, מתרחבות, מבשלות ומתרכזות בזוגיות יותר מתמיד. עד היום, נהגו לומר לכן, שאתן עצמאיות חסרות תקנה. מהיום תרגשנה ששניים טובים יותר מן האחת. בקיץ 2011, יש סיכוי טוב שתיסענה לארצות רחוקות ואולי אפילו תחזורנה עם בשורת הריון.
מחודש מרץ 2011, יש סיכוי שתפגושנה את נשמתכן התאומה. אהבה ישנה תחזור ותפתיע בגדול. לפנויות שביניכן, זמן מצוין להיכרויות ולקשרים חדשים ומרגשים, במיוחד מחודש מאי 2011.
טיפ – הידע הוא החבר הטוב ביותר שלכן, על כן השנה, תתחברנה לספרים, למידע משובח וללימודים. התפתחות רוחנית אינה יכולה להיות חלק נפרד מכן, אתן זקוקות למזון רוחני ולידע אולי מעט חייזרי.

דגים
בנות מזל דגים יקרות, הכוכבים יופיטר ואוראנוס עוזבים את גזרתכן בקרוב.. אלו אולי הבשורות הטובות ביותר עבורכן. כל אותו עומס רגשי, שהטביע כל חלקה יבשה בחייכן לאחרונה, סוף סוף מתפוגג. זה הזמן לחשוב איך לפתח את חיי האהבה ואת האהבה העצמית. רוחניות תופסת מקום חשוב בחייכן ואתן מרגישות ששום דבר לא קורה במקרה, וטוב שיש מי ששומר עליכן. מחלקת החלימה תופסת מקום חשוב בשעות הלילה. יש לצפות שתחלומנה אפילו חלומות נבואיים. התפתחות אישית ולימודים יהיו מנת חלקכן. מחודש מרץ 2011, אתן חושבות על מעבר דירה ומרגישות הקלה משמעותית בכספים ובבזבוזים, שאתן עדיין משלמות, עוד מלפני כמה חודשים.
מה שבטוח, כסף השנה לא יחסר. הקריירה זורחת מתמיד.. תצמחנה ברוחניות ובמסעות אל הנפש בפנים ויחד עם זאת, קדמה לא תדלג עליכן השנה.. אתן תשדרגנה את המחשבים ואת כל המערכת האלקטרונית, דיבורית , קישורית.. במיוחד בחודש פברואר 2011.
זוגיות סופגת מהמורות ואתן יותר מתמיד רוצות להרגיש את הלב ולוותר על ההיגיון שלא מרפה. נסו ליהנות מחברות טובה, קבלנה את בני הזוג באהבה וזכרו שמטענים לא שומרים בלב, זה עלול ליצור פיצוץ תת קרקעי.
טיפ - השנה, תלמדנה לומר גם את התשובה 'לא'. לעולם אל תשכחנה שכל מציאות, ראשיתה בחלום, אין דבר שאנו חולמים עליו ואין בו מן ההיגיון.
שנה אזרחית טובההצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים