מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

אסטרולוגיה ומה צופנים לכן הכוכבים?  30.07.2014

האם אתן מתכננות את מסיבת הרווקות שלכן? חולמות על מסיבה בסגנון מקורי וייחודי? רוצות שהחברות ייהנו מכל רגע? מה דעתכן להזמין אורחים מבחוץ? מה דעתכן על אסטרולוגיה? אסטרולוגית שתוזמן לאירוע תעניק למוזמנות כמה שעות של זמן איכות, היא תלמד אותן הכל אודות מה שצופנים להן הכוכבים.

מסיבה בסגנון מיסטי


מסיבת רווקות עם אסטרולוגיה הנה מסיבה בסגנון מיסטי, משהו לנפש ולרוח, כדאי ומומלץ להזמין אסטרולוגית הקוראת בכוכבים. האסטרולוגית תוכל להכין את מפת הלידה של כלת השמחה, את מפת הלידה של החברות ואפילו את זו של חתן השמחה. היא תספר למוזמנים מה אומר כל מזל אסטרולוגי, מהו צופן בתוכו, אילו תכונות אופייניות לכל מזל ומזל, ומה יהיה בעתיד. אין ספק, כל מוזמנת ומוזמנת תתחבר לתחום של אסטרולוגיה, זהו נושא מרתק בפני עצמו, לא לחינם כה הרבה אנשים עוקבים אחר מדורי אסטרולוגיה הן על גבי דפי העיתונות והן באתרי הרשת המציעים להם תחזית יומית, שבועית, חודשית ותחזית שנתית.

על האסטרולוגיה


אסטרולוגיה לא הומצאה היום, מדובר על נושא עתיק יומין העוסק בגרמי השמיים ובמזלות, לכוכבים יש השפעה עצומה על חיינו ולא סתם הרבה מאוד אנשים מזדהים עם כל המאפיין את המזל שלהם. ישנם טלאים טיפוסיים, בעלי מזל שור טיפוסיים, בני מזל סרטן אופייניים וכן הלאה וכן הלאה ולכן כה הרבה אנשים מאמינים ומזדהים עם התחום. אסטרולוגיה טוענת שמסלול חייו של האדם נקבע מראש והוא מונחה ונקבע על ידי הכוכבים. באמצעות אסטרולוגיה ניתן לבנות מפה לכל אדם ואדם על פי תאריך הלידה שלו ושעת הלידה, ומשם לצאת לדרך. מפה אסטרולוגית תלמד רבות על אופיו של האדם, על תכונותיו הן השליליות והן החיוביות, איזה בן מזל מתאים לו במיוחד ומה העתיד צופן לו.
כלת השמחה תוכל רק לנחש באם החתן המיועד מתאים לה או לא על פי אותם פרמטרים, אולם את הנעשה כבר אין להשיב, וטוב שכך! הגיע הזמן להתחתן עם אהוב לבכן!

למדו על עצמכן עוד

באמצעות אסטרולוגיה כל אדם ואדם יוכל ללמוד על עצמו, אפילו על מצבים המצטיירים בעיניו כלא נודע. החברות הרווקות יוכלו לגלות באמצעות האסטרולוגית מתי הן ימצאו את בחיר ליבן ומתי יתחתנו. האסטרולוגית תשמח לגלות ולהסביר בכל הקשור להחלטות אותן הן נוטלות, האם הן נכונות או לא. המסיבה לא תיפתח כך סתם, הרי סביר להניח שלא כל הבנות מכירות אחת את השנייה, ולכן האסטרולוגית תציע משחק היכרות בו הקרח יופשר. כל מוזמנת תגלה מהו המזל האסטרולוגי שלה, חלקן יהיו וודאי בנות אותו המזל. לאחר מכן תקרא האסטרולוגית את מפות המוזמנות, אל החוויה יתווספו הרבה אוכל טוב ומשקאות חריפים והנה, מובטחת מסיבה מן הסרטים. מומלץ לבחור אסטרולוגית או אסטרולוג אשר השתתפו עוד לפני כן במסיבת רווקות, הם יודעים כיצד האירוע מתנהל, וכיצד לעניין ולרתק כל אורחת ואורחת.


הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים