מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

הקסם האסטרולוגי  20.07.2009

המילה אסטרולוגיה מורכבת מהמלים אסטרו-כוכב ולוגוס-תורה, תורת הכוכבים הזו מסתמכת על האמונה בקשר בין מצבם של גורמים שמימיים כמו כוכבים ופלנטות למעשים ותכונות אופי של בני אדם.

לרובנו המילה אסטרולוגיה מעלה דבר ראשון את ההורוסקופ השבועי מהעיתון, אבל האמת היא שאנשי מקצוע בתחום כמו למשל אסטרולוגים או אסטרולוגיות יכולים ללכת הרבה יותר רחוק ועמוק מזה, משוגעים לדבר לא מתחילים שנה ללא מפה אסטרולוגית מקצועית ובזמנים של חוסר וודאות גם רבים אחרים בורים לפנות דווקא אל אסטרולוג או אסטרולוגית לעזרה והכוונה כיוון שעל פי מאמיניה אסטרולוגיה יכולה לחזות את העתיד, לבאר דברים רבים בהווה, לזהות מכשולים שעומדים בדרך להשגת מטרות חשובות ועוד מידע רב על נושאים שונים ומגוונים.

החיבור בין אסטרולוגיה אל מסיבת רווקות נראה היום כחיבור טבעי מאד והוא למעשה החיבור הראשוני שנעשה בין מארגני מסיבת רווקות למפעילים מקצועיים. כנראה בזכות הפופולאריות הגבוהה לה זכו אסטרולוגים ואסטרולוגיות שהתארחו בימי כיף וימי חברה למיניהם.

הזמנת אנשי אסטרולוגיה למסיבת רווקות היא פשוט כיף גדול, לרוב אותה אסטרולוגית או אסטרולוג יעבירו הרצאה בנושאי אסטרולוגיה שונים ומעניינים, לאחר מכן כל אחת מהאורחות תקבל הזדמנות לשאול שאלות ולקבל תשובות מעניינות. החלק הגדול ביותר של הזמן יוקדש כמובן לכלת השמחה, לשאלות ולתהיות שלה. בנוסף ניתן גם להזמין מפה אסטרולוגית מלאה עבור הכלה או מפה משותפת לה ולבן זוגה כמתנה נוספת.

למרות הכיף שבדבר, לא כל מסיבת רווקות צריכה לשלב אסטרולוגיה, אם הכלה או כמות גדולה מאד של האורחות ממש לא בקטע אז אין טעם. המטרה החשובה ביותר היא ליצור מסיבת רווקות מגניבה לכולן ואם זה לא מתאים לבנות אז גם אנשי המקצוע הטובים ביותר ינחלו כישלון. מצד שני אם הכלה שלכם חובבת אסטרולוגיה מושבעת או אם לכולן מתאים לנסות לזרום עם החוויה אז בהחלט כדאי לגשת למלאכה ולמצוא אנשי אסטרולוגיה מתאימים.

אפשר גם ללכת עם זה עד הסוף ולבנות את כל מסיבת הרווקות תחת מוטיב אסטרולוגיה , ליצור אווירה מסתורית ומיסטית. מוסיקה מתאימה, תאורה מעומעמת וכל אלמנט אחר שיכול להועיל ליצירת חלל מתאים, מזמין ונוח.

ולא לשכוח את השתייה, קצת אלכוהול למי שרוצה יכול לשחרר מעצורים ולשדרג את כל החוויה.הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים