מסיבת רווקות - הפורטל

ברוכות הבאות ל- PartyGirl פה תמצאו את כל הרעיונות והפתרונות ליצירת מסיבת רווקות לא מהעולם הזה. מסיבת רווקות היא חגיגה של נשים, זמן להשתחרר באווירה ובעזרת PartyGirl תוכלו לבחור בקלות ובנוחות מסיבת רווקות שתתאים בדיוק לכן עם מיטב אנשי המקצוע, האטרקציות, הפינוקים וכל מה שצריך לחוויה משגעת שתדברו עליה גם הרבה אחרי.

אנחנו כאן כדי לאפשר לכן לעצב מסיבות רווקות מכל סוג ובכל מקום שללא ספק תעלה חיוך על פניה של הכלה המיועדת ותשלח אותה בכיף אל החופה אז תהנו ושיהיה במזל טוב!
מסיבת רווקות  |  פרסום באתר  |  מי אנחנו  |  הוספה למועדפים
רעיונות למסיבת רווקות
הפעלות וסדנאות
רוחניות ומיסטיקה
וילות למסיבת רווקות
לופט למסיבת רווקות
צימרים למסיבת רווקות
חדרי קריוקי למסיבת רווקות
ספא מסיבת רווקות
אסטרולוגיה
סקסולוגיה
מתנות לכלה
בארים ומועדונים
רקדניות בטן
חברות הפקה
קישוטים וציוד להשכרה
עוגות וקייטרינג
מסיבה אקסקלוסיבית
קריוקי
נומרולוגיה
מסיבות רווקות - כתבות

הצג רשימת כתבות מלאה

מסיבת רווקות אל תוך הלילה  20.07.2009

בוודאי יצא לכם כבר לקבל הזמנה אחת או שתיים לחגיגת מסיבת רווקות בבאר או מועדון. המגמה הזאת התחילה לפני כמה שנים ונראה שהיא תופסת.

אם גם אתן מחפשות מקום טוב לחגוג בו מסיבת רווקות כדאי לכם להביא גם בארים ומועדונים בחשבון בשל מספר סיבות:

  1. בארים ומועדונים הם נקודת ציון מעולה. המון פעמים מסיבת רווקות מתעכבת ונגררות בהמתנה לבנות שהלכו לאיבוד בדרך למקום המבודד והמרוחק שבחרה המארגנת, בחירת בארים ומועדונים מבטלת את הסיכוי שזה יקרה, או לפחות מקטינה אותו בצורה משמעותית.
  2. ארגון מסיבת רווקות יכול לעיתים להרגיש כמו מבצע צבאי קטן עם כל התיאומים וההתארגנויות. מסיבת רווקות במועדון או בבאר יחסכו מכן את כל הסיפור הזה, אין צורך לתאם מי מביאה את האלכוהול ומי מביאה את השתייה הקלה, או לדאוג שמא לא יהיה מספיק לכולן. גם על המוסיקה וההפעלות אין מה לחשוב. מסיבת רווקות בבאר או במועדון מגיעה עם הכול כולל הכול.
    על זה אתן כמובן יכולות להוסיף דברים ולהקפיץ את מסיבת הרווקות עם חשפן בתא הפרטי או ארוחת סושי מיוחדת או כל דבר אחר שנשמע לכן מתאים.
  3. כששומעים סיפורים על מסיבת רווקות אז ברוב המקרים יצוץ בסיפור גם האלכוהול ולא סתם, איך אפשר לא להרים כוסית ואולי עוד אחת, ועוד, לא כל אחת חייבת לשתות כמובן אבל מסיבת רווקות היא זמן מצוין לשחרור עכבות קל והרפתקני. כשחוגגים מסיבת רווקות במועדון חזית האלכוהול מכוסה ויותר חשוב מזה נושא הנסיעה הביתה מכוסה. במקרה הצורך כל מועדון ובאר יודעים למי להתקשר ואיך לדאוג שכולן תגענה הביתה בביטחון מלא.
  4. כשמארגנים מסיבת רווקות בבאר או במועדון אין צורך בחישובים מוקדמים והעברת כספים מבלבלת. בסוף הערב כולן תוכלנה לראות את החשבון ולשלם את חלקן היחסי כולל כמובן את החשבון של הכלה.
    ההתעסקות בכסף יכולה לפעמים להעכיר על האווירה ובדרך כזאת פשוט אין צורך להתעסק עם זה.

נקודה אחת שחשוב לקחת בחשבון לפני שמארגנים מסיבת רווקות בבאר או מסיבת רווקות במועדון היא ההתאמה לכלה. כלה שאינה אוהבת לבלות בבארים או במועדונים מאד לא תהנה מכל הסיפור לעומתה כלה שיוצאת לבלות הרבה ואולי יש לה אפילו באר או מועדון עדיף תפיק מערב כזה תענוג גדול וזיכרון שיישאר איתה שנים.הצג רשימת כתבות מלאה
עמוד הבית|צור קשר|הפעלות וסדנאות במרכז
SSD - בניית אתרים